5 Temmuz 2012 Perşembe

Anaokulu Malzemesi

Anaokulu Malzemesi

12AĞU
Çocuklarımız, en değerli varlıklarımız.
Onlar mutluysa mutluyuz, Onlar mutsuzsa mutsuzuz.
Çocuğumuzu gönderdiğimiz okulda anaokulu malzemesi seçimi çocuğumuzun sağlığını ve güvenliğini doğrudan etkileyecek bir durumdur. Zararlı kimyasallardan üretilmiş bir zemin malzemesi çocuğumuzu darbelerden korumanın yanı sıra her temasında zehirli maddeler bulaştırıyor ise çocuğunuzun güvende oluğunu söyleyemezsiniz. Ya da sivri kenarlı bir masa ya da dolap çarpma anında çocuğunuzu yaralayabilir. Bu sebeple anaokulu malzemesi seçimi çocuklarımızın sağlığı ve güvenliği için çok ama çok önemlidir.
Tunapel Çocuk Market ailesi olarak bizler kendi çocuklarımıza kullandırmayacağımız hiç bir ürünü satmayız. Satışını yaptığımız tüm ürünler öncelikle anne baba olarak bizlerin süzgecinden geçer. Sağlık sertifikalarını veya üretim koşullarını mutlaka inceleriz. Zararından emin olduğumuz ürünleri asla portföyümüze almayız. Şüpheli gördüğümüz ürünleri satarken alıcıları mutlaka uyarırız.
Anaokulu malzemesi olarak yüzlerce ürün sizlere sunulmaktadır. Ekonomik, kaliteli ve güvenilir ürünleri web sayfamızda inceleyebilirsiniz:
Ayrıntılı bilgi almak için lütfen arayın: 0 533 384 86 30

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder